Hakkımızda

Sağlıklı Yaşamın Yolunda, 2005'ten Bugüne...

Merkezimiz, 2005 yılında Psikolojik Danışman ve Hipnoterapist Ahmet Verep tarafından Varoluş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri olarak T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Eğitim Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimizde Yaygın Gelişimsel Bozukluk Destek Eğitim Programı, Zihinsel ve Bedensel Engelliler Destek Eğitim Programı ile birlikte Duyu Bütünleme, DIR Floortime, Nöroplay gibi özel ve güncel teknikler ulusal ve uluslararası sertifika programlarını bitirmiş, alanında uzman ekibimiz tarafından uygulamaktadır.

Artan psikolojik destek ve psikolojik danışmanlık hizmeti talebi doğrultusunda 2018 yılında Varoluş Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık şubemiz hizmete açılmıştır.

Bireyin problemlerini tanıması ve çözüm yolları üretmesi, kendini anlaması, kararlar alması, kendisiyle ve çevresiyle uyumlu ve sağlıklı iletişim halinde olabilmesi yolculuğunda Bireysel Danışmanlık, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Travma Danışmanlığı gibi alanlarda özel terapi ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz alanında deneyimli psikologlar ve psikolojik danışman tarafından verilir ve uzmanlarımız alanın gerektirdiği eğitim ve sertifikasyona sahiptir.